Strony

środa, 27 sierpnia 2014

Koniec Liliija...

...nadchodzi nowe

Moi drodzy, mój blog niedługo kończy 2 lata. Uznałam, że to dobry czas na zmiany. Myślę, że przez ten czas bardzo wiele się nauczyłam, zyskałam wspaniałych czytelników oraz poznałam ciekawych ludzi. W najbliższym czasie Liliija będzie przeżywała ogromną transformację. W każdej chwili może zniknąć...

Jednak nie martwcie się! Z pomocą Olgi i Agaty powstaje właśnie coś nowego. Stare posty zostaną przeniesione na nową platformę i blog będzie miał nową nazwę:)

Trzymajcie kciuki żeby wszystko się udało i jeżeli nagle nie będziecie mogli wejść na bloga wpisujcie: www.nebule.pl

Tam będziemy! Dla Was:)

Może napiszę kilka słów o nazwie.
Co to są nebule? Wg M.Montessori są to wrodzone zdolności, gotowość do opanowania nowych umiejętności. np. mowy, ruchu. Przykładowe nebule mowy są to zdolności do przyswajania każdego języka, z którymi się rodzimy. Mam nadzieję, że właśnie takie będzie Nebule. Dzięki mojemu blogowi będziecie mogły się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat rozwoju dziecka  i wychowania. Nie zabraknie też wpisów na temat zabawek, książek itp. Jeżeli macie jakieś sugestie co do wyglądu, formy bloga napiszcie w komentarzach.

Nebule (mgławice) to też  najpiękniejsze zjawiska w kosmosie. Są to obłoki gazu i pyłu międzygwiazdowego lub bardzo rozległe otoczki gwiazd. Możecie też zaglądać na fp na Facebooku tu Będę Was informowała na bieżąco.


12 komentarzy:

 1. O kurcze, to chyba telepatia. Wczoraj przeglądałam Twój blog od początku ii tak sobie pomyślałam- ciekawe kiedy założysz coś nowego? Albo nie daj Boże zamkniesz tego i nie wrócisz :( :D A tu proszę... super super, czekamy na nowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. już nie mogę się doczekać nowości.... powodzenia:) GosiaP

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, fantastyczna nazwa!!Czekam!!

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas też niedługo dwa lata i też noszę się z zamiarem zmian...tylko odwlekam to z miesiąca na miesiąc, może dzięki Tobie w końcu się za to wezmę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. ooo fajnie ! zawsze popieram rozwój :-D trzymam kciuki za te Nebule / kika1983

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna nazwa to doskonała prognoza dla bloga! Czekam z niecierpliwością:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zatem czekamy z niecierpliwością ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. byłoby fajnie, gdyby znalazło się coś jedzeniowego dla maluchów :) super! powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 9. a mi sie jakos przykro zrobilo, ze to juz koniec :(

  OdpowiedzUsuń