Strony

poniedziałek, 10 marca 2014

Zabawnie

Na facebooku dziewczyny prosiły mnie żebym napisała o zabawkach, którymi Lila obecnie się bawi. Proszę bardzo:) Tak jak kiedyś wspominałam jest ich naprawdę niewiele. Staram się aby zabawki były drewniane, ładne i funkcjonalne.
 
Piesek Puck Brio- dzięki Ewie upolowałam go w Tkmaxx- grocie zabawek w dość niskich cenach. Bardzo lubię tam zaglądać, chociaż ostatnio postanowiłam, że już nic nie kupuję;)
 
Matrioszki OMM Design- Lila dostała  jena pierwsze urodziny od moich przyjaciół. Od początku bardzo je lubiła i układała. Myślę, że jest to zabawka na lata. Później może służyć jako ozdoba, bo są naprawdę piękne.
Można je kupić tu

 
 
Sorter Bajo- Lila również dostała go na urodziny. Jest wykonany z pięknego, litego drewna. Klocki również są porządnie zrobione. To kółko można położyć na jeździk i ślimak jedzie. Dodatkowo ta okrągła część się obraca. Obecnie nie ma dnia żeby Lila się nim nie bawiła. Potrafi 5-6 razy pod rząd go ułożyć.
 

 

5 komentarzy:

 1. Drewniane zabawki sa the best ;) Chcialabym aby moje dziecko mialo tylko takie ale pewnie bedziemy wiele zabawek dostawac od dziadkow itp wiec spodziewam sie wszystkiego, no coz… :))) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. I u nas sorter Bajo codziennie zajmuje Maksia na parę chwil :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Też nie jestem zwolennikiem gromadzenia zabawek którymmi dziecko w efekcie sìę nie bawi..

  OdpowiedzUsuń
 4. Zabawki piekne:) tez mamy sporo drewnianych, tyle że Zocha woli te plastikowe i grające.... I co z tego, ze się matce podobaja te pierwsze...:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Większość artykułów w sieci to jakieś buble, ale ten
  to prawdziwa PEREŁKA! Rewelacja, pozdrawiam!


  A to jest moja strona domowa : fajowezabawki.pl

  OdpowiedzUsuń